Witaj w skromnych progach naszego bloga


Kilka słów o nauce...

Sądzę, że celem edukacji nie jest wbicie młodym ludziom do głowy konkretnej opinii na jakiś temat, ale danie im wiedzy, która pozwoli samodzielnie wyrobić sobie zdanie.


Karmienie piersią - najlepsze, co każda kobieta może dać swojemu dziecku

Posted on 17/09/2021 9:32am

Wiele publikacji powstało już na temat karmienia piersią, pisano o jego wspaniałym wpływie na niemowlaka oraz starsze pociechy, wskazywano, że jest to zupełnie naturalne zjawisko, iż pozwala ono na wytworzenie się jedynej w swoim rodzaju więzi pomiędzy matką a dzieckiem. Jednakże niemalże nic nie pisze się o tym, iż takie karmienie nierzadko sprawia wielkie problemy.

akt - maluch
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nie ma kobiety, która ze stuprocentową pewnością mogłaby stwierdzić, że karmienie piersią nigdy nie sprawiło jej żadnego problemu - wszystkie mamy we wspomnieniach mniej lub bardziej przepełnione dramatyzmem opowieści, których byłyśmy współuczestniczkami. Ten typ podawania dziecku pokarmu jest najkorzystniejszy dla dziecka, lecz mama, która się na to zdecyduje, musi liczyć się z paroma ograniczeniami. Przykładowo należy zrezygnować z pewnych produktów żywieniowych. Z takich praktycznych kwestii - na pewno potrzebny będzie specjalistyczny biustonosz dla matek karmiących, jaki nie jedynie wspaniale podtrzymuje przepełnione piersi, ale również umożliwia dyskretne nakarmienie dziecka w miejscach publicznych. Takie produkty można nabyć zwyczajnych sieciówkach. Jednakże nie wszystkie popularne sklepy je mają, więc czasami niezbędne jest odwiedzenie wyspecjalizowanego sklepu. W tym miejscu na pewno zakupimy również inne fachowe urządzenia, jak na przykład odciągacz pokarmu - warto w go zaopatrzyć przed rozwiązaniem, ponieważ doskonale sprawdzać się będzie w trakcie nawału pokarmowego parę dni po rozwiązaniu.

Produkty, które wymyślone zostały dla mam karmiących naturalnie, to dzisiaj niezwykle bogata propozycja.

Zainteresowała Cię rozważana sprawa? Jeżeli poszukujesz dodatkowych informacji, które również będą użyteczne, kliknij tutaj oraz sprawdź więcej w serwisie.

br>
Otwórz ten link terapia psychodynamiczna wrocław. Tam zobaczysz interesujące wiadomości na to zagadnienie, opisane w artykule.

Dzięki temu każda z pań ma szansę wybrania czegoś doskonałego dla siebie.