Witaj w skromnych progach naszego bloga


Kilka słów o nauce...

Sądzę, że celem edukacji nie jest wbicie młodym ludziom do głowy konkretnej opinii na jakiś temat, ale danie im wiedzy, która pozwoli samodzielnie wyrobić sobie zdanie.


Organizując turniej pamiętaj o atrakcyjnych nagrodach!

Posted on 25/09/2018 7:19am

Organizując wydarzenia takie jak konkursy, nie można zapomnieć o właściwych nagrodach. Jest wskazane, by dane trofeum było unikatowe – w stopniu takim, by laureat istotnie był z niego dumny. Zatem wskazane jest skorzystać z usług firm, które proponują wyprodukowanie rozmaitego gatunku trofeów. Propozycja tego typu firm bywa bardzo szeroka. A przy tym w takich punktach nie ma problemu z dostosowaniem danej statuetki do gustów także najbardziej wymagających klientów.

panorama - zdjęcia
Author: Ulrich Peters
Source: http://www.flickr.com
W jakich sytuacjach są w stanie być przydatne statuetki (warte przeczytania) na zamówienie? Okazuje się, iż w niezwykle licznych. Trudno wyimaginować sobie jakiekolwiek igrzyska sportowe, których zwycięzca nie zyskałby właściwego trofeum. Ta sama kwestia tyczy się wszelkiego typu konkursów – które organizowane są m.in. w korporacjach lub instytucjach. Jednakże statuetka winna być odpowiednio zaprojektowana – tak by idealnie odpowiadać konkretnej okazji. Na rynku spotkać można wiele firm, jakie w swojej ofercie miewają statuetki na zamówienie. Pozwala to na znalezienie nie tylko właściwego wzoru, ale także wzoru.

Istnieje bardzo dużo form, jakie jest w stanie przybrać statuetka. Początkowo należy zwrócić uwagę, że bynajmniej niekoniecznie musi być ona wykonana z metalu. Coraz częściej widuje się np. rozwiązania kryształowe. Taka konstrukcja będzie o wiele lżejsza, a obok tego prezentuje się tak samo atrakcyjnie. Jaka jest cena takiej usługi? Wszystko zależeć będzie od stopnia skomplikowania. Jeżeli chodzi o delikatny grawer (kliknij) na statuetce, wtenczas cena może się zacząć już od kilkunastu złotych. A kiedy ktoś wymaga zupełnie nowego projektu z oryginalnym kształtem – wtedy cena często okaże się o wiele wyższa. Szczęśliwie na rynku istnieje duża konkurencja w tej branży, wobec czego zawsze można liczyć na odszukanie o wiele lepszej ceny. Zaś za sprawą opcji prezentowania ofert w Internecie, zawsze da się w prosty sposób je porównać. Zatem z pewnością uda się znaleźć takie rozwiązanie, które perfekcyjnie spodoba się organizującym wydarzenia – oraz jego uczestnikom.